Podsumowanie AI
Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi to firma z Mikołowa, która specjalizuje się w hydraulice i montażu instalacji kanalizacyjnych. Oferuje usługi naprawy i wymiany rur dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, zapewniając kompleksową obsługę i fachowe doradztwo. Firma dba o wysoką jakość usług i zadowolenie klientów w Mikołowie i okolicach.
Profil nieprzejęty

Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi

Poproś o wycenę
Mikołów

O firmie

Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi to firma z Mikołowa specjalizująca się w hydraulice oraz montażu instalacji kanalizacyjnych. Oferuje usługi związane z naprawą i wymianą rur, zapewniając kompleksową obsługę dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Dzięki doświadczeniu w branży, firma podejmuje się różnorodnych zadań związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, dbając o wysoką jakość usług oraz zadowolenie klientów. Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi jest odpowiednim wyborem dla osób poszukujących rzetelnych usług hydraulicznych w Mikołowie i okolicach. Klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście i fachowe doradztwo w zakresie rozwiązań hydraulicznych.

Godziny otwarcia

poniedziałek
08:00–19:00
wtorek
08:00–19:00
środa
08:00–19:00
czwartek
08:00–19:00
piątek
08:00–19:00
sobota
09:00–13:00
niedziela
—

Godziny odczytane ze strony firmy (przylaczawodkan-slaskie.pl), sprawdzone 7.10.2026. Przed wizytą warto je potwierdzić telefonicznie.

Dane rejestrowe

Nazwa w rejestrze
Marek Nikolussi
NIP
635-138-83-98
REGON
241686551
Działalność od
1.09.2010 (16 lat)
Główna działalność
PKD 42.21.Z — Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
Miejscowość w rejestrze
43-190 Mikołów
Status VAT
czynny podatnik VAT (zarejestrowany 1.09.2010)
Status w rejestrze REGON
działalność aktywna

Źródło: NIP ze strony internetowej firmy; Wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów, stan na 8.10.2026; Rejestr REGON prowadzony przez GUS, stan na 14.10.2026.

Ile kosztuje hydraulika?

Średnie ceny w Polsce — to nie jest cennik tej firmy. Dokładną cenę poda wykonawca, gdy pozna zlecenie.

  • Roboczogodzina hydraulikasama robocizna120–200 zł/godz.
  • Dojazd w granicach miasta50–150 zł za dojazd
  • Punkt wod-kan – sama robocizna150–300 zł/punkt
Pełny cennik: hydraulika (5 pozycji)Przegląd cen: październik 2026

Ceny innych usług firmy: Montaż instalacji kanalizacyjnychNaprawa i wymiana rurUdrażnianie rur i kanalizacji

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze opinii.

Korzystałeś z usług tej firmy?Twoja opinia będzie pierwsza — pomoże innym wybrać, a firmie pokaże, co robi dobrze.
Zaloguj się i oceń firmę

Opinie i godziny otwarcia

Aktualne opinie klientów i godziny otwarcia tej firmy znajdziesz w jej profilu w Google.

Zobacz opinie i godziny w Google

Pytania i odpowiedzi

Jakie usługi oferuje firma Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi?

Firma oferuje usługi hydrauliczne, montaż instalacji kanalizacyjnych, naprawę i wymianę rur oraz udrażnianie rur i kanalizacji.

Jak skontaktować się z Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi?

Można skontaktować się telefonicznie pod numerem 515 094 380.

Czy firma Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi działa w Mikołowie?

Tak, firma działa w Mikołowie, oferując usługi hydrauliczne oraz montaż instalacji kanalizacyjnych.

Czy Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi to zarejestrowana firma?

Tak. W wykazie podatników VAT Ministerstwa Finansów firma figuruje jako „Marek Nikolussi", NIP 635-138-83-98, REGON 241686551. Status: czynny podatnik VAT (zarejestrowany w 2010 r.). Stan na 8.10.2026.

Pytania i odpowiedzi AI Zapytaj o tę firmę

Zaloguj się, aby zadać pytanie o tę firmę.

Lokalizacja

Mikołów — znacznik pokazuje miejscowość, nie dokładny adres firmy.

Wyznacz trasę

Kontakt z firmą

Właściciel nie przejął jeszcze tej wizytówki, dlatego wiadomości wysyłane przez portal do niego nie docierają. Skontaktuj się z firmą bezpośrednio:

Wolisz porównać kilka ofert? Opisz zlecenie — trafi do maksymalnie 3 firm z okolicy.

Dla właściciela firmy

Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi to Twoja firma? Przejmij tę wizytówkę bezpłatnie

Wizytówka jest bezpłatna i taka zostanie — bez umowy, bez karty, bez abonamentu.

  • Dodaj zdjęcia realizacji, godziny otwarcia i dane kontaktowe
  • Odbieraj zapytania o wycenę wprost od klientów
  • Odpowiadaj na opinie i pytania klientów
  • Sprawdzaj, ile osób ogląda wizytówkę i ile z nich dzwoni
  • Bądź widoczny w ChatGPT, Gemini i Perplexity — widoczność tej wizytówki w AI: 100/100, po uzupełnieniu danych wzrośnie
Potwierdzasz linkiem wysłanym na e-mail firmy.

Czy Przyłącza i sieci wod.-kan. Instal Marek Nikolussi to Twoja firma?

Ten profil znaleźliśmy automatycznie na podstawie publicznie dostępnych danych. Jeśli to Twoja firma, przejmij go bezpłatnie i zarządzaj nim samodzielnie.

Skąd ta wizytówka? To bezpłatny wpis w katalogu firm HydraulikTu — nie reklama i nie płatna usługa. Dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Właściciel firmy może wizytówkę bezpłatnie przejąć i poprawić albo usunąć ją z katalogu.

Podobne firmy

Poproś o wycenę